Biography

B i o g r a p h y


Z wykształcenia jestem psychologiem po Uniwersytecie Warszawskim, Od kilkunastu lat zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym. Systematycznie praktykowałam medytację oraz współtworzyłam Kręgi Kobiece. Brałam udział w warsztatach rozwojowych i szkoleniach medytacji: m.i medytacje Osho, medytacje buddyjskie, z tradycji Ameryki Południowej (praca z dźwiękiem i uzdrawiającymi pieśniami), technik pracy z ciałem, psychiką i duchem w harmonii z Leanne Edwards, otrzymałam inicjacje Munay – Ki (staroandyjskiej tradycji uzdrawiania), na studiach zdobywałam wiedzę i doświadczenie m.i. w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracy z grupą dorosłych i młodzieży, nauczyłam się technik arteterapeutycznych, pracy z ciałem. Po studiach połączyłam moja pasje jaką jest muzyka i sztuka (które rozwijałam od dłuższego czasu m.i na szamańskich ceremoniach Ameryk Południowej) z wykształceniem psychologicznym i zaczęłam prowadzić spotkania muzyczno-relaksacyjne z dźwiękiem instrumentów etnicznych w całej Polsce. Przez półtora roku prowadziłam miejsce spotkań Pod Smoczym Skrzydłem w Giżycku.

Muzyka towarzyszyła mi od dziecka, od kiedy uczyłam się śpiewu czy wymyślałam teksty piosenek, uczyłam się gry na gitarze i skrzypcach aż do „czasów” Adeshken, kiedy to zaczęły do mnie przychodzić uzdrawiające pieśni. Odkąd zaczęłam grać na Flecie Hemisphere w 2013 roku moja ścieżka łącząca psychologię z muzyką nabrała tempa. Jestem samoukiem gry na flecie, harf-lutni czy misach kryształowych. Warsztaty czy Ceremonie Dźwięku są moimi autorskimi „wytworami”, inspirowanymi wydarzeniami z mojego życia i wewnętrzną kreacją z tak zwanego przepływu.

Jestem zafascynowana odkrywaniem wraz z ludźmi ich wewnętrznego indywidualnego świata, wspieraniem potencjału człowieka, pomocą drugiej osobie, jeśli taka jest jej wola, w stawaniu się pełnym, szczęśliwym człowiekiem. Wierzę, że dzieląc się metodami i technikami, które pomogły mi i osobom które znam, z ludźmi zainteresowanymi tym, co proponuję, dodaję swoją kroplę do oceanu świata, w którym każdy jest szczęśliwym, suwerennym człowiekiem w jedności i miłości z naturą i innymi ludźmi, osobą cieszącą się każdym krokiem drogi będącą życiem.

Na codzień jestem szczęśliwą kobietą mojego Mężczyzny 😉 i mamą synka Leo i drugiej Istoty, która zdecydowała się wybrać nas na Rodziców i wyląduje w styczniu 2019. Uwielbiam zmiany, nowe wyzwania, czuć ogień pasji we krwi gdy coś mnie inspiruje i dynamikę 🙂

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close